Portal eRejestracja

Witamy w e-Rejestracji Przychodni Stomatologicznej NZOZ Medicus-Dent „Samo Zdrowie”  Konstantynów Łódzki ul. Kopernika 2.

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Pacjentów oferujemy możliwość rezerwacji wizyt za pomocą e-Rejestracji.

W celu zapoznania się z ofertą naszej Przychodni Stomatologicznej zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.medicus-dent.pl.

  • *       Zapewniamy Państwu przyjazną atmosferę, staranność wykonywanych zabiegów oraz poczucie bezpieczeństwa.
  • *       Proponujemy możliwość konsultacji i kompleksowej opieki dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
  • *       Oferujemy natychmiastową pomoc stomatologiczną w nagłych przypadkach. Rozwiązujemy problemy pacjentów związane z chorobami jamy ustnej i uzębienia.
  • *       Stosujemy wysokie standardy, dotyczące profesjonalizmu personelu medycznego, metod leczniczych, użytego sprzętu i materiałów.
  • *       Świadczymy usługi prywatne za odpłatnością oraz w ramach NFZ nieodpłatnie.

W jaki sposób zarejestrować się do poradni za pomocą e-Rejestracji?

  • *       Utworzenie konta - Założenie konta umożliwiające wielokrotne rejestrowanie pacjenta bez potrzeby ponownego podawania danych. Zakładając konto należy podać login, hasło oraz uzupełnić wszystkie pola prawdziwymi danymi oraz zapoznać się z regulaminem. Na podany w rejestracji e-mail zostanie wysłane potwierdzenie utworzenia konta. Po kliknięciu na link zwrotny zawarty w e-mailu nasze konto zostanie aktywowane. Następnie należy się zalogować.
  • *      Zapis na wizytę w przychodni - Po zalogowaniu przechodzimy do zakładki wolne terminy, gdzie wybierając odpowiednie parametry otrzymujemy informację o wolnych terminach przeznaczonych dla e-Rejestracji. Z prezentowanego planu pracy wybieramy dogodną godzinę. W efekcie można wydrukować potwierdzenie rezerwacji na konkretny dzień i godzinę. Należy zgłosić się do rejestracji w terminie rezerwacji. Wizyty dodatkowo są potwierdzane telefonicznie dzień przed terminem dlatego prosimy o wpisanie nr telefonu.

UWAGA!

  • *       Poprzez system e-Rejestracji można się rejestrować tylko na wybrane godziny pracy poradni. Niewykluczone, że w przypadku braku wolnych terminów w e-Rejestracji istnieje możliwość zarejestrowania się telefonicznie lub na miejscu w Przychodni.
  • *       W przypadku kilkukrotnego niestawienia się na umówioną wizytę (lub zbyt późnego odwołania wizyty) konto w e-Rejestracji może zostać zablokowane.

W celu dokładnego zapoznania się z instrukcją obsługi portalu prosimy otworzyć link: instrukcja